Viltis toliau tęsia partnerių ir rėmėjų pristatymą. Todėl nedelsiant su džiaugsmu norime pristatyti sporto pasaulyje gerai žinomą prekinį ženklą – OSHEE.

OSHEE – tai produktai sukurti aktyviems, veržliems, tikslo siekiantiems žmonėms tiek sporte, tiek kasdienybėje.  OSHEE šūkis- LIVE, FIGHT, WIN!

Multivitaminų skonio izotoninis gėrimas OSHEE yra sukurtas profesionalų pagal unikalią formulę. Dėl elektrolitų kiekio – natrio ir kalio – taip pat vitaminų (B3, B5, B6, B7, E), OSHEE izotoninis gėrimas ne tik numalšina troškulį, bet ir padeda išlaikyti optimalų organizmo drėgmės balansą, suteikia staigų energijos antplūdį, ir padidina ištvermę.

Taip pat nuo šiol Vilties klube grįžta geriausiojo mėnesio žaidėjo rinkimai, o šios nominacijos pagrindinis rėmėjas – OSHEE, kuris ir įsteigs pagrindinį nominacijos prizą nugalėtojui. Geriausias OSHEE mėnesio žaidėjas bus renkamas paskutinę mėnesio dieną.

Susitarimas su OSHEE prekiniu ženklu pasiektas 2022 m. sezonui, todėl labai džiaugiamės, jog žinomas ir patikimas prekės ženklas bus mūsų draugas kelyje į pergales.