„Viltis” 10-ajame ture išgyveno, ko gero, didžiausią iššūkį šį sezoną. Be daugybės klubo futbolininkų teko kautis pačioje Pabradėje su vietos „Moduliu”. Nors ir sekino didžiulis karštis, vis nesisekė priprasti prie aikštės nelygumų, tačiau svarbiausia, jog pavyko pasiekti teigiamą rezultatą ir iš tolimos kelionės parsivežėme beprotiškai svarbius 3 taškus. Charakterį vis tik turime.
Šis sezonas, kaip žinia, kol kas slysta kaip sviestu pateptas. 9 pergalės čempionate, 2 pergalės taurėje, vos vienerios lygiosios ir visa gausa įmuštų įvarčių. Atrodytų, šiemet tikrai neatsiras klubas, kuris ras priešnuodį prieš šitokią sportinę formą demonstruojančią „Viltį”. Tačiau labai nedaug trūko, jog tą priešnuodį rastų „Modulis”. Žinoma, pabradiškiai savo jėgą ir fizines kondicijas demonstravo vos pirmas 15 minučių. Vėliau prasidėjo mūsų dominacija, kuri galiausiai buvo užbaigta pelnyta pergale. Tačiau apie viską nuo pradžių.
Į Pabradę išvyko vos 13 žaidėjų. Keletas iš jų buvo tie žaidėjai, kurie yra įpratę pakilti nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir leisti atsikvėpti klubo lyderiams. Deja, bet tądien teko pažaisti visiems. Tačiau praretėjusios gretos neišmušė mūsų iš vėžių. Nuo pat pirmųjų minučių žaidėme savo žaidimą. Aikštė nors ir graži, prižiūrėta, bet nestokojo kupstų kupstelių, kas dažnu epizodu neleisdavo trumpo perdavimo pagalba pasiekti adresato.
Šeimininkai rungtynes pradėjo be jokių ceremonijų. Mėlynais marškinėliais vilkintys pabradiškiai nuo pat pirmųjų minučių kibo į atlapus „Vilčiai” ir (veikiausiai toks buvo jų trenerio uždavinys) jau 14-ąją mačo minutę po neapdairaus mūsų gynybinės grandies pozicinio išsidėstymo gauname pirmąjį įvartį. Tribūnose iškart pasigirsta replikos „Vilnius namo!”. Tačiau Vilnius dar nepasiduoda ir per likusį laiką nuoširdžiai tikisi rezultatą išlyginti.
„Modulis” pamažu atleidžia vadeles, ko pasekoje, vis daugiau laiko praleidžiame su kamuoliu. Tačiau triuškinama kamuolio kontrole pirmoje susitikimo dalyje nepasinaudojame, nors progų tam buvo ne viena. Tomas Chomičius smūgiavo pavojingai, keletas individualių reidų pareikalavo milžiniškų priešininko pastangų, bet po pirmųjų 45 minučių rezultatas išlieka 1:0 šeimininkų ekipos naudai.
Antrasis kėlinys tampa visiškai kitoks. „Viltis” nuo pat pirmųjų minučių presinguoja ir varžovus pasitinka jau jų aikštės pusėje. Tai provokuoja „Modulį” klysti vis dažniau. Imame susikurti vis daugiau pavojingų progų. Saimonas Vitkauskas pabėga, tačiau nesugeba tuo pasinaudoti ir šauna virš vartų. Kėliniui priartėjus prie pusiaukelės komandą ima traukti jos kapitonas Vaidas Pajarskas. Šis puikaus driblingo metu „išmaudo” net keletą varžovų ir smeigia mirtiną smūgį iš maždaug 16 metrų. 1:1 ir psichologinis pranašumas jau svarstyklėmis svyra į svečių ekipos pusę.
Ir toliau atakuojame, ir toliau „dusiname” pavargusius šiemininkus, kurie jau tiesiog yra pasiruošę atstovėti likusias minutes savo aikštės pusėje. „Viltis” užsivedus ir kurias pavojingas progas vieną po kito. Savo šansų neišnaudoja „Choma”, Patrikas bei Šarūnas. Tačiau 80-ąją minutę į tą patį vartų kamputį po mažyčio samyšio „Modulio” baudos aikštelėje kamuolį „sodina” Aleksas Stankevičius. 1:2 mes jau priekyje ir belieka išsaugoti turimą pervarą.
Persvarą išsaugome ir visi išsekinti keliame į viršų rankas. Pergalė, +6 taškai nuo antroje vietoje esančių „Viesulo” futbolininkų ir, žinoma, gera nuotaika leidžia nuostabiai užbaigti sekmadienio vakarą. „Vilčiai” pirmajame rate lieka vos vienintelis mačas prieš „Katastrofą”, kur jau mūsų gretos neabejotinai bus gausesnės ir be abejo didžiulis pliusas tas, jog rungtynės vyks mūsų mylimame Fanų stadione. Ten šiemet dar nė vienas klubas nepasipriešino!

STATISTIKA

„Modulis” – „Viltis” MOTM – Vaidas Pajarskas. Šį sezoną Vaidas yra neabejotinai vienas rimčiausių komandos lyderių. „Vilties” kapitonas, dauguma sutiks, jog buvo pagrindinis pergalės Pabradėje kalvis. Ne tik pelnė išlyginamąjį įvartį, bet ir tuo pačiu „draskė” bei klaidino varžovų gynybą aštriais prasiveržimais, užsikirtimais ir kaip tikras komandos lyderis pačiu laiku ėmėsi iniciatyvos ir tai jam puikiai sekėsi. Gynyboje taip pat negalime pamiršti Vaido indėlio, kuris stabdant „Modulio” atakas buvo jaučiamas bei naudingas. Vaidas žaidė visas 90 minučių ir nenutrūkstamai viso mačo metu, dažnoje atakoje pritraukdavo po 2-4 varžovus, kuo vis tik pasinaudoti nesugebėjome, tačiau toks žaidimo elementas yra ir bus savotiškas kapitono koziris.