Pateikiame Vilties B ekipos trijų paskutinių pirmojo rato mačų IV lygoje apžvalgą.

——-

Dėl traumų praretėjusi Vilties ekipa LFF stadione kepinant įsibegėjusios vasaros saulei patyrė kol kas skaudžiausią pralaimėjimą šiame sezone.

Naumuose priėmusi Mostiškių futbolininkus, antroji Vilties komanda jau 15-ąją minutę, po dviejų tikslių svečių smūgių, atsilikinėjo rezultatu 0-2.

Po tokio šalto dušo Vilties futbolininkai pradėjo atakuoti kiek aktyviau. Kėlinio viduryje vienas prieš vartininką išbėgo Vilties saugas Teodoras Žukas, tačiau dėka neužtikrinto smūgio ir puikaus Mostiškių vartų sargo Tomo Molio žaidimo svečių vartai liko sausi.

38-ąją rungtynių minutę po standartinės padėties mostiškiai pelnė trečiąjį įvartį, tuo visiškai sugniuždydami bet kokius Vilties futbolininkų lūkesčius atstatyti rezultatą.

Antrasis kėlinys prasidėjo nuo Mostiškių saugo Dmitrij Nikitin išvarymo iš aikštės už antrąją geltonę kortelę. Tiesa, tai rungtynių eigos nepakeitė, o jau po trijų minučių Mostiškės pelnė ir ketvirtąjį įvartį.

Rungtynės baigėsi triuškinančiu šeimininkų pralaimėjimu – 0-4.

„Tai kol kas blogiausios rungtynės trumpoje Vilties B komandos istorijoje. Esu nusivylęs žaidėjų nusiteikimu, o tiksliau – jo nebuvimu.“, – sakė Vilties strategas Mindaugas Bielinskas.

——-

Po tokio skaudaus pralaimėjimo Viltis B svečiuose, Senvagės stadione, susitiko su Krušos vaikinais.

Nors Vilties futbolininkų susirinko lygiai 11, tačiau vaizdas aikštelėje, lyginant su praėjusiu savaitgaliu, buvo diametrialiai priešingas.

Nuo pirmųjų minučių svečiai neskubėdami kontroliavo kamuolį bei per pirmąjį kėlinį sukūrė kelias pavojingas situacijas. Visgi pirmoje mačo dalyje įvarčio svečiams pasiekti nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo nuostabiu Vilties ekipos legionieriaus iš Argentinos Nicolas’o Dulke’s smūgiu į tolimąjį viršutinį vartų kampą. Po penkiolikos minučių tas pats legionierius iš Pietų Amerikos atidavė quaresmišką perdavimą Dariušui Olechnovičiui, kuris smūgiu galva padvigubino svečių persvarą.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo taip pat N. Dulke, užtikrintu smūgiu į vartus nukreipęs aštrų komandos draugo perdavimą.

Lech Pečuro, einantis FK Vilties trenerio asistento pareigas, nuo atsarginių suolo tądien vadovavęs B ekipos futbolininkams, džiaugėsi brandžiu komandos pasirodymu: „Toks pralaimėjimas, kokį B komanda patyrė praėjusį savaitgalį, ne vienai komandai galėtų pakirsti pasitikėjimą savimi, tačiau šiandien komanda pademonstravo tikrai brandų futbolą. Vaikinai visas rungtynes kontroliavo kamuolį, neskubėdami kūrė progą po progos ir galiausiai jas išnaudojo. Taip taip džiugu, jog komandai pavyko savo vartus išlaikyti sausus.“

——-

SFL taurės aštuntfinalyje Vilties futbolininkai susitiko su III lygoje žaidžiančia Medžių ekipa. Rungtynės vyko Fanų stadione, o neabejotinai ryškūs susitikimo favoritai buvo Medžių futbolininkai.

Jau penktąją minutę Medžių puolėjas Justinas Baltrimačius išvedė savo komandą į priekį. Visgi Vilties B ekipa buvo nenusiteikusi pralaimėti, todėl žaidė drąsiai. Tai kėlinio viduryje – 27-ąją susitikimo minutę – virto į progą ir įvartį, kurį pelnė Vilties gynėjas  Vladislavas Ravdanovičius.

Visų rungtynių metu abi komandos turėjo ne vieną progą išsiveržti į priekį, tačiau nei vienai komandai to padaryti nepavyko.

Viskas sprendėsi 11 m. baudinių serijoje. Visgi čia tikslesni pasirodė esą Medžių futbolininkai, kurie ir iškovojo teisę žaisti SFL taurės ketvirtfinalyje.

„Turbūt turėtume būti patenkinti vieningu ir kovingu komandos pasirodymu, tačiau gaila, kad baudinių serijoje fortūna nuo mūsų nusisuko.“, – apgailestavo Vilties saugas Benediktas Žukas.

——-

Paskutinės IV lygos pirmojo rato rungtynės prieš Trakų ekipą buvo nukeltos ir bus žaidžiamos jau antrajame rate.

Kaip matyti, pirmasis ratas Vilties ekipai buvo itin banguotas. Vilties komanda patyrė nesėkmes prieš pirmajame trejetuke esančias komandas, o stabiliau žaidė prieš turnyrinėje lentelėje žemiau esančias komandas.

Į treniruotes Viltis B grįžo rugpjūčio pradžioje, o rugpjūčio 20 dieną jau žais IV lygos antrojo rato pirmąjį mačą prieš Geležinio Vilko futbolininkus.