Kviečiame susipažinti su Vilties B ekipos antrojo rato pradžios rungtynių apžvalga.

Antrasis IV lygos ratas Vilčiai prasidėjo rugpjūčio 20 d. akistata su diviziono autsaideriais Geležinio Vilko futbolininkais, kurie tądien svečius priėmę Fabijoniškių stadione. Jau trečią rungtynių minutę į Vilties vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurio šeimininkai nesugebėjo realizuoti. Tuo tarpu baigiantis pirmajam kėliniui Vilties dublerius į priekį išvedė komandos vice-kapitonas Dariuš Olechnovičius. Nors svečiai antrajame kėlinyje kontroliavo kamuolį ir kūrė progas, tačiau 86-ąją minutę galų gale fortūna nusišypsojo šeimininkams, kai Geležinio Vilko puolėjas Aleksejus Bakinas sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus. Galutinis teisėjo švilpukas fiksavo lygiasias: 1-1.

„Gaila, kad vėl nesurinkome trijų taškų, kur juos privalėjome surinkti“, – lakoniškai kalbėjo vienintelio Vilties įvarčio autorius Dariuš Olechnovičius.

_______

Kitą savaitę Viltis B svečiavosi Nemenčinėje – vietoje, kur bet kokiai komandai žaisti nėra lengva. Ir šios išvykos Vilties dubleriai ilgai nenorės prisiminti. Nei vieno įmušto įvarčio, kovingos dvasios stoka, o tai lėmė gėdingą pralaimėjimą rezultatu 5-0.

„Nors ir turėjome problemų su komandos susirinkimu, tokie pralaimėjimai yra labai gėdingi. Sunkiai dirbsime, kad kitus turus atsigriebtume.“, – dėl rezultato apgailestavo komandos kapitonas Mindaugas Matulaitis.

_______

Akivaizdu, kad Vilties ekipa iš praėjusio turo pamokas išmoko, nes rungtynėms su vienais iš diviziono favoritų atėjo nusiteikę kovingai ir pasiryžę laimėti. Tą ir padarė. LFF stadione priėmę Advoco futbolininkas, Viltis B visas rungtynes žaidė disciplinuotai, kartais atiduodami iniciatyvą svečiams, kartais ją perimdami. Kaip dažnai nutinka tokiose rungtynėse, viską lėmė vienas įvartis, kurį 62-ąją rungtynių minutę pelnę Vladislavas Ravdanovičius. Nors progų pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau tądien sėkmė buvo Vilties ekipos pusėje.

„Keista, kad žaidžiame taip banguotai. Vieną dieną pralaimime 5-0 prieš mūsų pajėgumo komandą, o jau po savaitės įveikiame mus bent jau turnyrinėje lentelėje lenkenčią ekipą. Bet kokiu atveju, labai smagu dėl pelnytos pergalės.“, – situaciją komentavo Vilties saugas Eligijus Lipskis.

________

Rugsėjo 2 d. vakarą LFF stadione Viltis B priėmė svečius iš Trakų. Riteriai šiuo metu užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą ir prieš rungtynės pelnytai buvo vadinami favoritais.

Pirmas kėlinys tarp vilniečių ir trakiškių baigėsi be įvarčių, tačiau jau trečią antrojo kėlinio minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė Vilties saugas Valdas Vitkauskas. Tiesa, Trakų futbolininkai nebuvo linkę pralaimėti ir per 20 min. suorganizavo tokį šeimininkų vartų šturmą, kuris baigės dvejais įvarčiais. Per likusį rungtynių laiką šansų pasižymėti turėjo abidvi komandos, tačiau rezultatas iki rungtynių pabaigos nekito. Teisėjas konstatavo svečių iš Trakų pergalę rezultatu 1-2.

„Džiaugiuosi komandos draugų kolektyviniu darbu tiek puolime, tiek gynyboje. Manau, kad rungtynėse nusipelnėme bent jau lygiųjų.“, – nuogastavo šeimininkų gynėjas Paulius Bogdevičius.

Artimiausias rungtynes Viltis B žais jau šiandien LFF stadione, kur priims devintoje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančius Viesulo futbolininkus.