Šeštadienio vakarą LFF stadione Viltis bandys nutraukti savo nesėkmingų rungtynių seriją. Vilniečiai namuose pasitiks DFK Dainava B futbolininkus. Komandos yra turnyrinės lentelės kaimynės, todėl taškai itin svarbūs abejoms II lygos ekipoms.

FK Viltis antrąjį pirmenybių ratą pradėjo 3 nesėkmėmis iš eilės. Nors ir žaisdami tikrai ne prasčiausią futbolą, vilniečiai pateko į nelaimingų atsitikimų duobę ir dabar nebelieka nieko kito kaip tik iš jos išsikrapštyti. Fortūna Mindaugo Bielinsko auklėtiniams nesišypsojo nei užbaigiant atakas, nei ginantis prie savų vartų. Tačiau šeštadienio dvikovai vilniečiai yra pasiruošę atiduoti visas jėgas ir sugrįžti į pergalių kelią.

Tuo tarpu DFK Dainava B antrąjį LFF II lygos ratą pradėjo kur kas sėkmingiau. Iš pradžių sensacingai nugalėję vienvaldžius pirmenybių lyderius – FK Ekranas ir sekančiame susitikime lygiosiomis sužaidę su favoritais laikytais Šilutės futbolininkais. Į Vilnių Dainavos ekipa atkeliaus pasitikėdami savo jėgomis ir pasiryžę savo sėkmingą seriją pratęsti ir toliau.

Rungtynės tarp DFK Dainava B ir FK Viltis įvyks jau šiandien, 18:00, LFF stadione. Kviečiame atvykti palaikyti sostinės komandą gyvai, iš federacijos aikštyno tribūnų. Na, o negalinčius to padaryti raginame tiesioginę transliaciją stebėti FK Viltis Facebook paskyroje, bei sekti įvykius iš aikštės komandos Instagram profilyje.