FK “Viltis” pasibaigus didžiajam lauko futbolui, neturėjo nė savaitėlės pertraukos. Tuoj po B diviziono kovų, ekipa kraustėsi į uždarų patalpų futbolo aikšteles ir intensyviai ruošėsi Omnitel 7×7 čempionatui bei debiutui A divizione.
Prieš pat turnyrą neturėjome itin daug laiko tinkamai pasiruošti, todėl per paskutinę savaitę sužaidėme net dvejas draugiškas rungtynes. Pirmose nugalėjome “Nerealą”, antrose privalėjo pripažinti “Imperialo” pranašumą. Tačiau įgijome šiek tiek žaidybinės praktikos būtent tokio formato futbolo rungtynėse, todėl jau tos pačios savaitės pabaigoje debiutavome A diviziono kovose.
Pirmieji mūsų varžovai buvo “Taip” ekipa. Anksčiau vadinęsi “Lics”, šiemet komanda į Sportimą grįžo kiek kitokiu pavadinimu. Nors tame mače praleidome pirmieji, sugebėjome atsitiesti ir nugalėti rezultatu 4:2. Susitikime netrūko gražių epizodų, trumpų ir efektingų perdavimų bei, žinoma, neišnaudotų progų. O įmušti tąkart galėjome, kone, dvigubai daugiau.
Antrasis tos dienos priešininkas buvo “Elstina”. Ne ką mažiau ambicinga komanda, nei “Viltis” šiemet priešininkai atrodė ypač pajėgiai. Pirmosios rungtynių minutės dar žadėjo šiokią tokią intrigą, tačiau po pirmojo praleisto įvarčio visiškai palūžome ir gavome vieną po kito kamuolį į savų vartų tinklą. Galiausiai patyrėme gėdingą pralaimėjimą, triuškinamu rezultatu 1:7.
Po pirmojo Omnitel Cup turnyro turo buvome surinkę 3 taškus. Pernelyg neliūdėjome, nes puikiai supratome, jog toks klubas kaip “Elstina” šiemet yra vienas realiausių pretendentų nugalėti A divizione. Taigi, pralaimėti čempionams – garbė.
Antrajame ture mūsų laukė jau kiek mažiau pajėgūs priešininkai, tačiau tądien fortūna gan drąsiai buvo atsukusi mums užpakalius. Pirmoje akistatoje po taip pat daugybės neišnaudotų progų ir dukart atsilikinėjant, su “Aktu” mačą baigėme taikiai, 2:2. Apmaudžiausia tai, jog likus vos minutei iki mačo pabaigos, “Vilties” lyderis Lech technišku smūgiu kamuolį pasiuntė į vidinę vartų virpsto pusę, taigi kamuolys atšoko į aikštę. O trūko, atrodo, tiek ne daug. Gaila prarastų 2 taškų.
Antroje dvikovoje laukė gerai mums pažįstamas “Carlsberg” klubas. Aludarių ekipa atrodė kažkokia prislėgta arba visiškai nemotyvuota, nes iš jų akiplėšiškos kovos nesulaukėme. Pirmieji pasižymėję, praleidome du gan kvailus įvarčius ir išlyginome rezultatą tik mačo pabaigoje. Iniciatyva priklausė mums, pavojingų smūgių į vartų plotą daugiau atlikome taip pat mes. Tačiau iki teigiamo rezultato pritrūko labai ne daug. Dar vienos lygiosios ir dar 2 prarasti taškai. Gaila, jog lengvus taškus išmėtome jau pačioje čempionato pradžioje.
Taigi po 4 rungtynių esame visai šalia iškritimo zonos, todėl sekančiuose susitikimuose bus privalu gerinti užbaigimą ir, žinoma, kaupti gyvybiškai mums svarbius taškus. Sekančios rungtynės vyks jau tik kitąmet, sausio 8 dieną susikausime su “Navigatoriais” ir “Kiemo” futbolininkais.