Pirmą kartą šį sezoną pristatome antrąjį interviu per savaitę. Ta proga pristatome rezultatyvųjį komandos saugą Daną Daunį!

Danas atstovauja vilniečių ekipai nuo 2019 metų ir per šį laikotarpį sužaidė jau virš 100 rungtynių ir įmušė ne vieną svarbų įvartį. Kviečiame susipažinti su žaidėju!

Kokius 3 dalykus pasiimtum į negyvenamą salą?

Praktiškiausias atsakymas būtų: kirvis, degtukai ir miegmaišis. Jei apie išgyvenimą nereiktų galvot, tai manau : saulės baterija, ausinės ir muzikos grotuvas.

Ką kvailiausio gyvenime esi padaręs?

Esu tikrai pridaręs daug kvailų dalykų, bet nemanau, kad galėčiau ką nors išskirti tokio, ką būčiau padaręs su negrįžtamom pasekmėm, dažniausiai pasimokai ir judi pirmyn.

Kas tau neša sėkmę?

Neturiu kažkokio talismano, kuris man neštų sėkmę. Nemanau, kad dalykai pasiseka dėl kažko, manau kai kur tiesiog pasiseka, o kai kur gali nesisekt.

Kodėl pasirinkai būtent tokį numerį ant marškinėlių?

Marškinėlių numeris man nėra labai svarbus dalykas sporte, bet dabartinis 24 yra paprasčiausiai mano gimimo diena, kadangi numeris buvo laisvas ir pasiėmiau.

Koks tavo geriausias prisiminimas atstovaujant Viltį?

Jų tikrai daug, bet labiausiai atsimenu išvykos rungtynes su Kybartais, kai mūsų važiavo 11 ir baigėm pergale 3:2, o pats į sąskaitą įsirašiau dublį, tai viena iš pirmųjų tolimųjų išvykų su komanda, todėl ir įsiminė. 

Kitas rungtynes žaisite su Klaipėdos FM, kokios jūsų mintys apie šį susitikimą?

(Pirmame rate) išvykoje buvome autsaideriai, bet pavyko paskutinėmis minutėmis iškovoti pergalę 3:2. Su futbolo mokyklom ir akademijom sunku nuspėti, nes neaišku, kokias sudėtis jie atsiveš į varžybas. Namie žaidžiame gerai, todėl manau, viskas priklausys tik nuo mūsų nusiteikimo ir noro laimėti.

Rungtynės prieš Klaipėdos FM jau šį šeštadienį 15:30 val. Svarbiu sezono momentu palaikykite komandą gyvai stadione!