Pristatome naują rubrikos „Žaidėjas kitu kampu epizodą”. Šįsyk pakalbinome ilgametį gynėją Edviną Dubavičių!

Edvinas ekipoje rungtyniauja jau nuo 2017 metų, o šiemet peržengė 100 sužaistų už klubą rungtynių ribą! Kviečiame susipažinti su žaidėju!

Jei visą likusį gyvenimą reiktų valgyti tik vieną patiekalą, koks tai būtų patiekalas?

Tai būtų cepelinai, bulviniai patiekalai man yra skaniausi.

Kokia tavo mėgstamiausia Vilniaus vieta?

Vienareikšmiškai Gedimino pilis, ypač šiais laikais. Reikia vertinti tai, ką turime, smagu matyti plevesuojančią vėliavą, vaizdas tiek į pačią pilį, tiek ir iš jos yra vienas gražiausių Vilniuje.

Kokią supergalią norėtum turėti?

Gyvenu realistiniam pasaulyje, kuriame vyrauja logika ir fizikos dėsniai. Fantazijai ir kitiems panašiems dalykams mano galvoje vietos nėra.

Vilties visų laikų svajonių 5-a-side?

A. Juzkiv – užtikrintas žaidimas vartuose, E. Jankauskas – kovingas, techniškas gynėjas., V. Pajarskas – technika, puikus žaidimo skaitymas ir patirtis, P. Pajarskas – kovingumas, aikštės matymas, technika, ilgi perdavimai, T. Chomičius – įmuštų įvarčių skaičiai kalba patys už save.

Kaip ruošiesi rungtynėms? Ar turi kažkokių ritualų?

Viskas priklauso nuo dienos planų, psichologiškai nesiruošiu, ritualų neturiu, svarbiausia tinkamai pavalgyti ir turėti šiek tiek pasyvesnį laiką iki rungtynių.

Sezono pabaigą praleidote dėl traumos, ar galite pakomentuoti plačiau?

Žaidžiant varžybose susidūriau su varžovų vartininku, ko pasekoje gavau veido traumą. Teko atlikti operaciją, kol kas pusę metų turiu praleisti be futbolo, bet nuo komandos toli nepabėgau, apsilankau stadione, stebiu varžybas, bei seku visus įvykius.

Iki sezono pabaigos liko tik vienerios rungtynės! Atvykite ir išlydėkite komandą į žiemos pertrauką!