Po pertraukos grįžta rubrika „Žaidėjas kitu kampu”! Šiame interviu cikle pagrindinės komandos žaidėjai atsako į kiek netradicinius klausimus bei duoda komentarą apie artėjančius varžovus. Šįsyk mūsų pašnekovu tapo ilgametis ekipos žaidėjas Imran Karimullah!

Imran prie komandos prisijungė 2021 m. Įvairiose pozicijose išsibandęs amerikietis už pagrindinę komandą sužaidė 75 rungtynes per kurias įmušė 7 įvarčius, o šį sezoną taip pat tapo ir vyriausiu Vilties B komandos treneriu! Kviečiame susipažinti su šiuo futbolininku.

Kokia geriausia tavo girdėta citata? 

Mano mėgstamiausia citata: „In great attempts, it is glorious even to fail.” Bruce Lee

Koks tavo mėgstamiausias filmas, kodėl? 

Mano mėgstamiausias filmas – „Pradžia”(„Inception”), nes man patinka idėja ką nors įsidėti į savo mintis ir tikiu, kad taip kaip filme tai galima padaryti ir tikrame gyvenime. Puikūs aktoriai taip pat padėjo.

Kas tau Lietuvoje labiausiai patinka? 

Tiesą sakant, Lietuvoje mane labiausiai žavi klimatas. Aš užaugau Konektikuto valstijoje JAV ir klimatas ten yra identiškas čionykščiam. Čia jaučiuosi lyg namie.

Kaip pradėjai žaisti futbolą? 

Futbolą žaidė visa mano šeima. Didžiąją vaikystės dalį nuo šešerių metų žaidžiau su trimis savo broliais ir žaisti nenustojau iki šiol.

Kodėl pasirinkai būtent tokį numerį ant marškinėlių? 

Dabartinis mano numeris nebuvo mano pasirinkimas, jis paprasčiausiai buvo neužimtas. Iš tikrųjų man marškinėlių numeris nėra svarbu. Vis dėlto jei galėčiau rinktis rinkčiausi dešimtą numerį, nes mėgstu žaisti dešimto numerio, centro atakuojančio saugo, pozicijoje.

Kitas rungtynes žaisite su FK Sūduva B, kokios jūsų mintys prieš šį susitikimą? 

Kitose rungtynėse žaisime su Sūduva B, manau, tai bus sudėtingos rungtynės. Jie yra organizuota komanda ir manau ji atvyks į Vilnių padariusi namų darbus. Jei į rungtynes eisime nebijodami ir žaisime atakuojantį futbolą bei neduosime jiems laiko, galime priversti juos daryti klaidas ir jomis pasinaudoti. Šitaip žaisdami galime laimėti.

Kitos rungtynės su FK Sūduva B kau šį sekmadienį 17 val. Nepraleiskite šio svarbaus susitikimo, atvykite į stadioną ir palaikykite komandą gyvai!