Grįžtame su nauju rubrikos „Žaidėjas kitu kampu” epizodu. Šį kartą pristatome puolėją Justą Vaišnį!

Prie Vilniaus ekipos Justas prisijungė tik prieš šį sezoną, tačiau jau spėjo įmušti ne vieną svarbų įvartį. Kviečiame susipažinti su šiuo žaidėju!

Kokios muzikos klausaisi? Kokia tavo mėgstamiausia daina, atlikėjas?

Per gyvenimą esu klausęs įvairios muzikos, nuo repo iki metalo ar net dubstepo, bet jau ilgą laiką likau prie “trankesnės” elektroninės muzikos. Aišku, dažniausiai muzikos stilius, kurio klausau, priklauso nuo esamos nuotaikos ar veiklos. Mėgstamiausių dainų yra ne viena, bet gerai pagalvojus išskirčiau New Order – Blue Monday, o mėgstamiausio atlikėjo įvardint tikrai negaliu, nes jų turiu daug.

Kokie tavo mėgstamiausi užsiėmimai, nesusiję su futbolu?

Kartais pažaidžiu krepšinį ir tinklinį, tai komandinio sporto ir be futbolo netrūksta, o didžiąją laisvo laiko dalį “suvalgo” muzika, daug jos klausau, kartais ir pats pagroju. Mėgstu praleisti laiką su savo šuniu ar artimais žmonėmis, o tingesnėmis dienomis galiu vienu prisėdimu peržiūrėti visą serialą.

Jei galėtum atsukti laiką atgal, ką savo gyvenime pakeistum?

Visas savo santaupas investuočiau į Bitcoin. O jei rimtai, tai nekeisčiau nieko, nes esu patenkintas dabartiniu savo gyvenimu, visada gali būti geriau, bet čia jau ateities planai.

Kokį žaidimo stilių mėgsti labiausiai?

Mano, kaip žaidėjo, stiprybė visada buvo “kabintis” už tolimų aukštų perdavimų dėl savo ūgio ir sudėjimo, todėl ilgą laiką toks futbolas man buvo priimtinas, tačiau varžybose susidūręs su komanda, kuri geba gerai ir tiksliai atlikti daug trumpų perdavimų mažame plote, ilgai išlaikyti kamuolį ir ilgų pozicinių atakų metu kurti pavojingus epizodus, pradėjau simpatizuoti tokiam futbolo stiliui. Aišku, pačiam prie tokio stiliaus dar reikėtų priprasti.

Kaip atradai Vilties klubą?

Su Vilties klubu pirmą kartą susidūriau LFF taurės varžybose, o vėliau ne kartą teko prieš Viltį žaisti ir II lygoje. Persikėlęs gyventi į Vilnių pamačiau, kad Viltis organizuoja atvirą treniruotę, po jos ir prisijungiau prie komandos.

Kitose rungtynėse susitiksite su FK Žalgiris C vienuolike, kokios jūsų mintys apie artėjančią dvikovą?

Kaip ir prieš kiekvienas varžybas, galvoju, kad varžovas yra įveikiamas, jei tik laikysimės savo žaidimo plano ir atiduosime visas jėgas. Dabar mums labai svarbu gerai užbaigti sezoną, todėl manau, kad nei vienas žaidėjas nepagailės savęs.

Susitikimas su Vilniaus Žalgirio C ekipa jau šį sekmadienį 15 valandą LFF stadione! Nepraleiskite šių svarbių rungtynių, atvykite palaikyti komandą gyvai!