Pristatome dar vieną rubrikos „Žaidėjas kitu kampu” epizodą. Šiuose interviu galite kiek daugiau sužinoti apie šį sezoną komandai atstovaujančius žaidėjus ir taip stiprinti ryšį su ekipa. Šią savaitę mūsų pašnekovu tapo puolėjas Naglis Balčiūnas!

Naglis, šiemet po metų pertraukos grįžęs į Viltį, yra išsibandęs įvairiose pozicijose, tačiau šiuo metu jau įprasta matyti jį atakos smaigalyje. Šį sezoną pagal rezultatyvius perdavimus pirmaujantis žaidėjas komandoje per keturis sezonus jau yra sužaidęs beveik 50 rungtynių! Kviečiame susipažinti su šiuo futbolininku!

Koks tavo mėgstamiausias maistas? 

Labai mėgstu itališką maistą, įvairius makaronų patiekalus, o Tiramisu ir Gelato yra nenukarūnuojami mano vasaros desertai.

Kas tau neša sėkmę? 

Iki šiol neatradau kas man neša sėkmę. Anksčiau bandydavau ieškoti kažkokių ritualų ar rutinos prieš rungtynes, bet savojo laimingo arklio futbolui taip ir nepavyko rasti.

Ką mėgsti veikti, kai nežaidi futbolo? 

Nemažai laiko skiriu ir kitoms sporto šakoms, nuo savęs stiprinimo sporto salėje, kitų komandinių žaidimų, tokių kaip krepšinis, iki diskgolfo, kurį neseniai artimoje aplinkoje išplatino brolis Rokas. Taip pat mėgstu žaisti įvairius stalo žaidimus, karts nuo karto pralaimėti porą šachmato partijų prieš brolius man yra tradicija. Vis vien labiausiai mėgaujuosi muzika, turiu nemažą užsienio elektroninės muzikos atlikėjų kolekciją savo Spotify paskyroje, mėgstu lietuvišką alternatyvų roką.

Kuris futbolininkas tave žavi, kodėl? 

Nuo vaikystės žavėjausi ir iki šiol žaviuosi Cristiano Ronaldo, jis man buvo ir bus profesionalumo ir sportiškos charizmos pavyzdys.

Kokie tavo šio sezono tikslai? 

Su tikslais esu kuklus, noriu kiek įmanoma padėti komandai kovoti dėl pergalių ir užbaigti sezoną be jokių traumų.

Kitas rungtynes žaisite su DFK Dainava B, kokios jūsų mintys apie šį susitikimą?

Kovosime dėl pergalės. Alytuje žaisti visada malonu, tribūnos užsipildo vietiniais futbolo entuziastais, Dainavos klubo gerbėjais. Tikiuosi geros atmosferos ir įtemptos kovos dėl mums labai reikalingų taškų.

Rungtynės prieš DFK Dainava B jau šį penktadienį, 19 val. Svarbiausius rungtynių įvykius galėsite rasti mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!