Šią savaitę pristatome dar vieną rubrikos „Žaidėjas kitu kampu” epizodą! Šįkart mūsų pašnekovu tapo šį sezoną ir antrojoje komandoje žaidęs gynėjas Ovidijus Požėla.

Antrąjį sezoną už pagrindinę komandą žaidžiantis Ovidijus jau sužaidė virš 30 rungtynių per kurias buvo pasiekta ne viena įsimintina pergalė. Kviečiame susipažinti su žaidėju!

Kuo svajojai tapti vaikystėje? 

Vaikystėje svajonės keitėsi, vieną vaikystės etapą norėjau būti futbolininku, taip pat svajojau tarnauti savo tėvynei, sakykim abi svajonės kaip ir išsipildė. Nors profesionaliu futbolininku ir pernelyg didelių aukštumų futbole pasiekti nepavyko, bet džiaugiuosi, kad pavyksta suderinti pagrindinį darbą su mylimu futbolu.

Ką kvailiausio gyvenime esi padaręs? 

Pamenu, kai su jaunimo komanda važiavome į savaitės trukmės futbolo turnyrą Kyjive (Ukrainoje) ir išvažiavau tik su sportine apranga, palikęs daiktų krepšį tėvų mašinoje. Teko viską susipirkti jau ten. Vaikystėje nemažai tų kvailų dalykų esu pridaręs, kartais tokių pasitaiko net ir dabar.

Kokia yra geriausia tavo girdėta citata? 

Labiausiai yra įstrigusi Jurgeno Klopo citata:

,,Kad būtum sėkmingas, tau reikia kelių rezultatų iš eilės. Tu negali visada laimėti, tu turi pralaimėti, laimėti, pralaimėti ir vėl laimėti”.

Taip jau yra ne tik sporte, bet apskritai gyvenime, turi kartais gauti ,,spyrį į šikną”, kad kitą dieną galėtum būti laimėtojas.

Kas, tavo manymu, yra svarbiausia žaidžiant tavo pozicijoje? 

Mano pozicijoje (krašto gynėjo) svarbiausia yra grįžti į gynybą kai jungiesi į ataką. O jungtis į puolimą aš mėgstu. Taigi, reikia visada stengtis išlaviruoti, kad spėčiau grįžti gintis, arba būti tikram, kad mano pozicija bus apsaugota mano komandos draugo.

Koks geriausias su futbolu susijęs prisiminimas?

Tų prisiminimų tikrai daug. Jie vienas už kitą geresni, laimėti įvairūs turnyrai, tapimai geriausiu žaidėju. Būta tikrai daug puikių emocijų per beveik 17 metų buvimo futbole. Kažką išskirti tikrai sunku. Bet viena įsimintiniausių akimirkų žaidžiant už Vilties klubą, tai praeitų metų varžybos prieš Kauno Žalgirio B komandą ir pelnytas įvartis kuris paskutinę minutę atnešė pergalę 2:1.

Kitas rungtynes žaisite su Hegelmann B vienuolikę, kokios jūsų mintys apie šį susitikimą?

Žaisime prieš lygos lyderius. O mes jau nebeturime ko prarasti. Sezonas nesiklosto taip, kaip norėjome, tiesiog turime eit į aikštę ir kovoti. Bus sunku, bet mes prie to jau pripratę, lengvų varžybų šį sezoną nėra. Tik palikdami visas jėgas aikštėje galime tikėtis teigiamo rezultato.

Rungtynės prieš Hegelmann B jau šį sekmadienį 16 val. Svarbiausius rungtynių Kaune įvykius sekite mūsų Fa cebook ir Instagram paskyrose!