Pristatome naują rubrikos „Žaidėjas kitu kampu” epizodą. Ši rubrika kiek netradiciškai pristato jums šio sezono Vilties sudėtį ir padeda jums užmegzti artimesnį ryšį su komanda.

Šią savaitę pristatome komandos krašto gynėją Paulių Aukštuolį. Veteranas komandai atstovauja jau daugiau nei dešimtmetį ir vis dar yra vienas pagrindinių komandos žaidėjų, savo akimis matęs beveik visus svarbiausius klubo pasiekimus. Kviečiame susipažinti su žaidėju.

Kokią supergalią norėtum turėti?

Geras klausimas. Niekada negalvojau per daug apie tai, tačiau manau visiems praverstų sugebėjimas atsukti laiką atgal. Visiems pasitaiko sprendimų ar įvykių, kurių norėtume neturėti, tad tai padėtų dalį jų pakeisti. Tas pats galioja ir futbolo aikštėje. Kartais norisi dalį aikštėje priimtų sprendimų iškart pakeisti.

Jei turėtum laiko mašiną, kur ir kada keliautum?

Kaip ten sakoma, neverta gręžiotis į praeitį? Visada galvojau, kad ir dabar gyvename labai įdomiais laikais, bet turint tokią galimybę nuvykčiau į nelabai tolimą ateitį (20-30 metų į priekį), nes būtų įdomu pažiūrėti, kaip viskas pasikeitę. Priklausomai nuo to, gal ir pats pagalvočiau, ar neverta kažko keisti savo gyvenime.

Koks tavo kvailiausias padarytas dalykas?

Tiesą pasakius net sunku atsakyti. Kai atsigręži atgal ir pagalvoji apie save jaunesnį tai daug dalykų atrodo kvailai, tačiau, tuo pačiu, supranti, kad būdamas su mažesne patirtimi tiesiog negalėjai to gerai suprasti.

Kokia tavo visų laikų Vilties svajonių 5-a-side?

Sunku išrinkti tik 5 žaidėjus per istoriją, žaidusius už komandą, bet mano akimis tai būtų Andrius Juzkiv, Vaidas Pajarskas, Paulius Pajarskas, Lech Pečuro ir Tomas Chomičius. Visi šie žaidėjai puikiai pažįsta vienas kitą ir manau, kad žiūrėti jų žaidimą aikštėje, esant jiems geriausios formos, būtų tikras malonumas.

Kaip pradėjai žaisti futbolą?

Žaisti futbolą pradėjau pakankamai vėlai, gal 12 metų, ir manau, kad taip atsitiko tik todėl, kad futbolą pradėjo žaisti mano vyresnysis brolis. Man visada patikdavo komandinės sporto šakos, tad tai buvo puiki proga ją išbandyti.

Kitas rungtynes žaisite su Panevėžio rajono „Dembava”, kokios jūsų mintys apie šį susitikimą?

Šiuo metu toli gražu nesame optimalios sportinės formos. Niekam nepatinka pralaimėti ir nuotaikos komandoje nėra pačios geriausios. Žinau, kad „Dembava” turi tikrai neblogai sukomplektuotą komandą, tad nesitikiu nieko kito, kaip tik labai sunkios kovos. Kartais išties užtenka vieno sėkmingos susitikimo, kad įvyktų reikiamas lūžis komandoje, nes tikiu, kad potencialo geriau žaisti dar tikrai turime nemažai.

Rungtynės su „Dembava” jau šį sekmadienį 14 valandą. Laukiame jūsų visų atvykstant į stadioną!