Šią savaitę susitinkame su Kybartų „Sveikata” ekipa. Ta proga pakalbinome anksčiau būsimiems oponentams atstovavusį saugą Tomą Valukonį.

Tomas Vilniuje žaidžia jau antrąjį sezoną. Per šį laikotarpį futbolininkas įmušė ne vieną įsimintiną įvartį iš kurių galima paminėti ir tikslų smūgį į A lygos komandos Telšių „Džiugo” vartus. Kviečiame susipažinti su žaidėju.

Kokiu savo pasiekimu, nesusijusiu su futbolu, didžiuojiesi? 

Yra ne vienas pasiekimas, kuriuo labai didžiuojuosi, bet vienas iš įsimintiniausių ir smagiausių pasiekimų paskutiniu metu yra tai, kad pavyko nuvažiuoti su dviračiu nuo Vilniaus iki Nidos (360km). Dabartinis tikslas – apvažiuoti dviračiu aplink Lietuvą!

Kokios muzikos klausaisi? Kokia tavo mėgstamiausia daina, atlikėjas? 

Klausau visokios muzikos, pagal nuotaiką, bet labiausiai mane traukia elektroninės muzikos, „funk”, bei „soul” muzikos stiliai, nes mėgstu pozityviai skambančią muziką. O dėl dainos ir atlikėjo labai sunku apsispręsti, tai paliksim šį klausimą kitam kartui.

Kuo labiausiai gyvenime pasitiki? 

Bandau pasitikėti visais, su kuriais bendrauju, bet labiausiai pasitikiu savo šeimos nariais.

Kokia tavo mėgstamiausia užsienio futbolo komanda? 

Mano mėgstamiausia futbolo komanda jau nuo senų senovės yra FC Barcelona. Man patinka stebėti ne tik vyrų komandos žaidimą, bet ir visos klubo organizacijos nuveiktus darbus.

Kaip atradai Vilties klubą? 

Atradau ir prisijungiau prie Vilties komandos pamatęs Facebook’e įrašą apie atvirą treniruotę. Sudalyvavau ir prisijungiau.

Kitas rungtynes žaisite su FK Sveikata, kokios jūsų mintys apie šį susitikimą? 

Važiuojame į mano gimtinę Suvalkiją, aš tame krašte visada smagiai jaučiuosi. Nepaisant to, kad esu marijampolietis, turiu daug pažįstamų tiek iš Kybartų „Sveikatos” žaidėjų pusės, tiek iš „Sveikatos” fanų, tai, manau, bus įdomiai sunkios ir atkaklios varžybos. Bet tikiuosi šį kartą 3 taškus iškovoti su Vilties marškinėliais.

Rungtynės su FK Sveikata jau šį sekmadienį 17 val. Svarbiausius rungtynių įvykius kviečiame sekti mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!