Socialiniame “Facebook” tinkle, FK “Vilties” profilyje vykstantis totolizatorius artėja savo pabaigos link, kuomet geriausiai ekipos rezultatus spėję 5 dalyviai, laimės savo prizus. Į prizines 5 vietas, kol kas pretenduoja 13 klubo gerbėjų-orakulų.
Geriausius šansus laimėti marškinėlius ir finišuoti penketuke turi Edvardas, Tomas ir Mindaugas. Jie yra surinkę atitinkamai 44, 43 bei 42 taškus.
Tuoj po jų žengiantis, tačiau nuo 3-čios vietos atsiliekantis trimis taškais Kęstutis, taip pat turi gana tvirtas pozicijas. 5-7 vietas bendroje įskaitoje dalinasi Karolis, Vytenis ir Gintarė. Jų sąskaitoje 36 taškai, tačiau norint užsitikrinti vietą penketuke jau reiktų kuo tiksliau spėti artimiausių, 4-ių likusių rungtynių rezultatus.
Su 35 taškais nuo prizininkų penketo žengia Tadas. Tuoj po seka Sergejus, kuris jau porą savaičių nepateikia savo spėjimo. Taigi, jeigu dar yra minčių pakovoti dėl pirmųjų vietų, reiktų jau suskubti.
Vygantas ir Justina savo sąskaitoje yra sukaupę apvalią 30 taškų kraitį. Jiedu dalinasi 10-11 pozicijas. 12-tas žengia Marius, o 14-ta Ieva, vis dar turinti teorinių šansų finišuoti penketuke. Tačiau jau nebe viskas jos rankose. Norint iškovoti bent apatinę prizinę vietą, jai reiktų teisingai atspėti visų likusių rungtynių rezultatus. Likusieji dalyviai nebeturi nė teorinių galimybių nugalėti.
Taigi, iki totolizatoriaus pabaigos lieka vos 4 turai. Kaip jau minėjome, apdovanoti bus 1-5 vietas užėmę dalyviai. 1-3 vietos laimės marškinėlius, 4-ta vieta – puodelį, 5-oji – pakabuką.
Visi prizai bus paženklinti FK “Vilties” simbolika ir įteikti per dvi savaites nuo nugalėtojų paskelbimo dienos.