Artimiausiose rungtynėse vykstame į Alytų, kur susitiksime su vietos FK Dainava B vienuolike. Kviečiame trumpai susipažinti su būsimais oponentais!

Alytaus Dainava – gerai žinomas Lietuvoje klubas ne vienerius metus rungtyniaujantis aukščiausiame šalies divizione. Jų antroji komanda – 2016 m. įkurta Dainava B jau taip pat nebe pirmą sezoną rungtyniauja LFF Antroje lygoje, o geriausi jos rezultatai pasiekti 2020 m. ir 2021 m. sezonuose: atitinkamai 6 vieta pietų zonoje bei 7 vieta kitais metais jau bendrai sujungtame II lygos čempionate. Praeitas sezonas komandai nebuvo sėkmingas – ši užėmė vos 14 vietą. Komandos pagrindinis siekis ir toliau išlieka ugdyti jaunuosius žaidėjus pagrindinei komandai.

Šiemet komanda iš Alytaus rodo panašią formą kaip ir pernai – kol kas po 8 rungtynių surinkti 4 taškai bei užimama 13 vieta, nors šiuo metu alytiškiai nėra iškovoję nė vienos pergalės. Vis dėlto per pastarąsias penkerias rungtynes pasiektos net 3 kovingos lygiosios bei patirti 2 pralaimėjimai, iš kurių ypač skaudus turėjo būti pastarojo turo susitikimas su lentelės kaimynais – Telšių Džiugo B futbolininkais, kuriems nusileista rezultatu 1:2.

Pernai ekipos susitiko dukart: pirmajame rate namuose pasiekta pergalė 3:1, tačiau Alytuje nusileista rezultatu 5:3. Vis dėlto šį sezoną turime visas galimybes atsigriebti už praeito sezono nesėkmę ir iš Dzūkijos sostinės grįžti su trimis taškais!

Rungtynės su Dainava B jau šį penktadienį birželio 12 dieną 19 val. Visus svarbiausius rungtynių įvykius iš Alytaus rasite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!