Tryliktame ture Viltis susitiks su Panevėžio rajono „Dembava”. Kviečiame trumpai susipažinti su varžovais iš Aukštaitijos!

„Dembava” yra viena jauniausių čempionato komandų, įkurta tik 2020 metais. Nuo 2021 metų ekipa rungtyniavo paplūdimio, salės futbole bei III lygoje Panevėžio zonoje, o praeitais metais debiutavo II lygos pirmenybėse užimdami 9 vietą. Šiemet ekipa išlaikė branduolį bei pasipildė dar keliais stipriais legionieriais bei kelia tikslą finišuoti pirmajame penketuke.

Kol kas šį sezoną „Dembavos” vienuolikė yra arti užsibrėžtų tikslų – pradėjusi sezoną su trijų taškų nuobauda šiuo mate ekipa po 12 turų yra surinkusi 18 taškų bei rikiuojasi septintoje vietoje turnyrinėje lentelėje. Tiesa, pastaruoja metu Panevėžio rajono komandos forma kelia nemažai klausimų: per pastarąsias penkerias rungtynes iškovota vos viena pergalė bei patirti trys pralaimėjimai iš kurių labiausiai stebina rungtynės su Džiugo B vienuolike pastarajame ture, kuriame nusileista rezultatu 1:5. Pernai su būsimais varžovais sužaidėme dukart – namuose nusileidome 0:4, o išvykoje pasidalinome po tašką sužaisdami lygiosiomis 1:1. Šįkart, kai komandas lentelėje skiria vos taškas, tikimės ypač intriguojančio susitikimo!

Rungtynės su FK „Dembava” jau šį trečiadienį 19 valandą! Visus svarbiausius rungtynių įvykius rasite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!