Artimiausiose rungtynėse vykstame į Alytų, kur susitiksime su vietos Dainava B vienuolike. Kviečiame trumpai susipažinti su būsimais oponentais!

Alytaus Dainava – gerai žinomas Lietuvoje klubas ne vienerius metus rungtyniaujantis aukščiausiame šalies divizione. Jų antroji komanda – 2016 m. įkurta Dainava B jau taip pat nebe pirmą sezoną rungtyniauja LFF antroje lygoje, o geriausi jos rezultatai pasiekti 2020 m. ir 2021 m. sezonuose: atitinkamai 6 vieta pietų zonoje bei 7 vieta kitais metais jau bendrai sujungtame II lygos čempionate. Praeitais metais komanda čempionate liko 12 vietoje. Komandos pagrindinis siekis yra ugdyti jaunuosius žaidėjus pagrindinei komandai.

Šiemet komanda iš Alytaus rodo stabilią formą. Po 17 rungtynių surinkta 19 taškų ir kol kas užimama 10 vieta. Per pastarąsias penkerias rungtynes ekipa iškovojo dvi pergalės ir patyrė tris pralaimėjimus, tačiau verta paminėti, kad pergalės iškovotos prieš žemiau lentelėje esančias ekipas, tuo tarpu pastarieji pralaimėjimai patirti prieš aukščiau bendroje įskaitoje esančias komandas. Galima daryti išvadą, kad komandos pajėgumas atitinka jos užimamą vietą, kurioje pagal dabartinius rezultatus ji tikriausiai ir liks iki sezono pabaigos.

Per pastaruosius kelis sezonus Viltis prieš Dainavos B ekipą laimėjo paskutinius 4 susitikimus. Šiemet pirmajame rate prieš alytiškius namuose taip pat pasiekta pergalė rezultatu 3:1. Linkime komandai šią seriją pratęsti ir artėjančiose rungtynėse!

Rungtynės su Dainava B jau šį penktadienį rugpjūčio 18 dieną 19 val. Visus svarbiausius rungtynių įvykius iš Alytaus rasite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!