Septintajame ture Viltis grįžta į namų stadioną, kur susitiks su Telšių „Džiugas” B ekipa. Kviečiame susipažinti su būsimaisiais oponentais!

Telšių komandos istorija siekia dar 1923 metus, vėliau jis buvo atkurtas du kartus, pastarąjį kartą 2014 metais. Ekipa jau ketvirtus metus žaidžia aukščiausiame šalies divizione, o šiuo metu užima klubui rekordinę trečiąją poziciją.

Jų antroji komanda nuo 2015 metų (išskyrus 2017 ir 2020 metus, kai komanda nedalyvavo jokiose varžybose) rungtyniavo II lygoje, tačiau iki divizionų susijungimo rungtyniavo Vakarų divizione, todėl su Viltimi susitikdavo retai.

Pastąrąjį sezoną telšiškiai liko paskutinėje – 16 vietoje, tačiau jų jaunieji žaidėjai ir toliau tobulėja, nors daugelis jų pažaidę dubleriuose persikelia į A komandą, todėl Džiugui B nuolat tenka ieškoti naujų lyderių. Su šia komanda Viltis pernai žaidė dukart: Telšiuose nusileista rezultatu 1:2, o namuose pasiekėme revanšą ir iškovojome pergalę 4:3. Šį sezoną jie kaip įprasta nekelia aukštų tikslų, tačiau tikisi nelikti paskutiniai ir pakovoti dėl kiekvieno taško. Kol kas telšiškiai per 5 rungtynes yra iškovoję viso labo vieną tašką, kurio pakanka užimti priešpaskutinę vietą lentelėje. Taigi, šioje dvikovoje Viltis laikomi aiškiais favoritais ir belieka tikėtis trijų taškų lygos lentelėje.

Rungtynės su Telšių „Džiugas” B jau birželio 1 dieną 19:15 val. Atvykite palaikyti komandą gyvai stadione!