Dvidešimt pirmajame ture Viltis grįžta į namų stadioną, kur susitiks su Telšių „Džiugas” B ekipa. Kviečiame susipažinti su būsimaisiais oponentais!

Telšių komandos istorija siekia dar 1923 metus, vėliau jis buvo atkurtas du kartus, pastarąjį kartą 2014 metais. Ekipa jau trečius metus žaidžia aukščiausiame šalies divizione, tiesa, šiuo metu jame jie užima priešpaskutinę vietą. Jų antroji komanda nuo 2015 metų (išskyrus 2017 ir 2020 metus, kai komanda nedalyvavo jokiose varžybose) rungtyniavo II lygoje, tačiau iki divizionų susijungimo rungtyniavo Vakarų divizione, todėl su Viltimi susitikdavo retai.

Pastarąjį sezoną telšiškiai liko paskutinėje – 18 vietoje, tačiau šį sezoną komandą papildo mažiau žaidžiantys pagrindinės komandos žaidėjai, o jaunoji sudėtis taip pat tobulėja. Vis dėlto, komanda jau praėjus 20 turų yra iškovojusi 16 taškų ir užima priešpaskutinę – 15 poziciją. Per pastarąsias 5 rungtynes telšiškiai nedemonstruoja geriausios formos – iškovota pergalė prieš FK Saned, o su Sūduva B sužaista nulinėmis lygiosiomis, tačiau kitose trijose patirti pralaimėjimai. Akivaizdu, kad norint dar šį sezoną pakilti iš lentelės dugno Vilties žaidėjams reikia prieš Žemaitijos futbolininkus pasiimti tris taškus.

Rungtynės su Telšių „Džiugas” B jau rugsėjo 10 dieną 18 valandą. Atvykite palaikyti komandą gyvai stadione!