Šį šeštadienį Vilniuje susitiksime su iš tolimojo Joniškio atvykstančia FK Saned. Ta proga pristatome būsimus oponentus.

Joniškio Saned klubas yra palyginti jaunas – įkurtas vos 2013 metais. Nuo 2018 metų komanda rungtyniauja II lygos pirmenybėse, didžiausias jų pasiekimas – pernai iškovota 5 vieta. Šiemet ekipa išlaikė savo ilgamečius žaidėjus bei praplėtė rotaciją pasipildžiusi naujais futbolininkais.

Nenuostabu, kad komanda po sėkmingo praeito sezono kėlė tik aukščiausius tikslus – iškovoti kelialapį į I lygą. Vis dėlto, kol kas šis sezonas lūkesčių nepateisina, kertiniai žaidėjai vasarą paliko komandą (P. Leimonas ir D. Isoda persikėlė į FK Sveikata, R. Beniušis ir A. Račkus – į FK Tauras), o šiuo metu pagrindą sudaro U19 ekipos žaidėjai, todėl su 24 taškais užimama vos 13 vieta. Tiesa, pastaruoju metu komandos forma yra pakankamai prasta, nuo vasaros pertraukos joniškiečiai iškovojo vos 2 pergalės, abi rezultatu 1:0, ir patyrė šūsnį pralaimėjimų tarp kurių ir susitikimas namuose su Vilties ekipa, kuriame nusileista rezultatu 0:5. Taigi, Vilniuje tikrai galima tikėtis įsimintinų rungtynių!

Rungtynės su FK Saned jau rytoj 13 val. Atvykite palaikyti komandos gyvai stadione!