Liko tik viena II lygos komanda, su kuria šiemet dar nebuvome susitikę – Joniškio Saned. Ta proga pristatome dar nematytus rytojaus oponentus.

Joniškio Saned klubas yra palyginti jaunas – įkurtas vos 2013 metais. Nuo 2018 metų komanda rungtyniauja II lygos pirmenybėse, didžiausias jų pasiekimas – pernai iškovota 5 vieta. Šiemet ekipa išlaikė savo ilgamečius žaidėjus bei praplėtė rotaciją pasipildžiusi naujais futbolininkais.

Nenuostabu, kad komanda po sėkmingo praeito sezono kėlė tik aukščiausius tikslus – patekti į aukštesnį divizioną. Vis dėlto, kol kas šis sezonas lūkesčių nepateisina, kertiniai žaidėjai paliko komandą (P. Leimonas ir D. Isoda persikėlė į FK Sveikata, R. Beniušis ir A. Račkus – į FK Tauras), o šiuo metu pagrindą sudaro U19 ekipos žaidėjai, todėl su 18 taškų užimama vos 11 vieta. Tačiau verta paminėti, kad Joniškio komanda yra sužaidusi dviem rungtynėmis mažiau, nei aplink ją esančios komandos, todėl vis dar yra galimybių kilti lentelėje. Tiesa, pastaruoju metu komandos forma yra pakankamai prasta, per pastarąsias penkerias rungtynes klubas neįmušė nė vieno įvarčio bei patyrė 5 pralaimėjimus, todėl galima tikėtis nuotaikingų varžybų.

Rungtynės su FK Saned jau rytoj 13 val. Svarbiausius rungtynių įvykius sekite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!