Antrąjį ratą pradėsime rungtynėmis Tauragėje prieš vietos FK Tauras vienuolikę. Kviečiame trumpai susipažinti su varžovais.

FK Tauras yra istoriškai stipri komanda ne vieną sezoną rungtyniavusi ir aukščiausiame šalies čempionate. Pastaraisiais metais ekipa neišgyveno geriausių laikų, tačiau ilgalaikis jos tikslas vis vien išlieka grįžti į aukščiausiąjį futbolo lygmenį.

Tauragės komanda praeitame sezone II lygoje už Viltį liko laipteliu žemiau – finišavo 9 pozicijoje. Šį sezoną jau spėjome susitikti 2 kartus: 1 etape namuose iškovotos lygiosios 2:2, o LFF taurėje išvykoje pasiekta pergalė 2:1.

Šiose rungtynėse taip pat galima tikėtis atkaklios kovos – klubas išlaikė savo branduolį bei kelia panašius tikslus: finišuoti penketuke ar dešimtuke. Kol kas ekipa užtikrintai žengia šių tikslų link – po pirmojo rato užimama 6 vieta per 15 rungtynių surinkus 26 taškus.

Rungtynės su FK Tauras vyks jau šį penktadienį 19:30 val. Sekite svarbiausius rungtynių įvykius iš Tauragės mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!