Šeštajame ture vykstame į tolimąjį pajūrį, kur susitiksime su FC Neptūno antrąja ekipa. Trumpai pristatome būsimus varžovus!

Futbolo klubas Neptūnas, įkurtas 2020 metais, plečiant žymiąją Klaipėdos krepšinio komandą tokiu pačiu pavadinimu. Pirmajame sezone II lygoje liko antri ir iškovojo teisę kitamet varžytis Pirmoje lygoje, kurioje 2022 metais iškovojo rekordinius sidabro medalius. Neptūno B vienuolikė taip pat debiutavo 2020 metais III lygoje Klaipėdos apskrties čempionate, kuriame rungtyniavo keturis sezonus, iš kurių triskart triumfavo. Šiemet komanda nusprendė žengti žingsnį į priekį ir nuo šio sezono varžosi II lygos pirmenybėse. Šios ekipos pagrindinis tikslas – suteikti jauniesiems futbolininkams reikiamos patirties, kad vėliau šie galėtų atstovauti pagrindinei Neptūno komandai.

Viltis su šia Klaipėdos komanda susitiks pirmą kartą. Per pirmuosius ketverius turus klaipėdiškiai iškovojo vos vieną pergalę bei patyrė tris pralaimėjimus, tačiau visi jie buvo prieš dėl aukščiausių pozicijų kovojančias ekipas, todėl Klaipėdoje galime tikėtis atkaklaus susitikimo!

Rungtynės su FC Neptūnu B jau šį šeštadienį 13 val. Visas naujienas iš uostamiesčio sekite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!