Šią savaitę mūsų laukia išvyka į Širvintas, kur susitiksime su FK TransINVEST B vienuolike. Kviečiame susipažinti su būsimaisiais oponentais!

FK TransINVEST yra viena jauniausių komandų Lietuvos futbolo žemėlapyje. Įkurtas 2022 m. klubas jau pirmajame sezone laimėjo II lygos titulą, o dar po metų laimėjo ir Pirmą lygą bei istorinę LFF taurę. Šiemet komanda jau rungtyniauja A lygoje, kur šiuo metu užima paskutinę 10 vietą.

Šiemet įkurta jų antroji ekipa pirmajam sezonui aukštų tikslų nekelia, tačiau savo gretose turi ir ne vieną aukštesniuose divizionuose patirties turintį futbolininką. Vis dėlto, pagrindinis šios ekipos tikslas – ugdyti jaunuosius futbolininkus pirmajai komandai bei suteikti žaidimo laiko mažiau žaidžiantiems joje. Verta paminėti, kad TransINVEST B vairas šiemet patikėtas ilgamečiam Vilties futbolininkui Lech Pečuro. Kol kas Vilniaus rajono ekipa viršija visus lūkesčius – po septynių turų nėra patyrę nė vieno pralaimėjimo bei su 17 taškų užima antrą vietą turnyrinėje lentelėje. Telieka tikėtis, kad Širvintose sugebėsime šiai komandai išrašyti pirmąjį pralaimėjimą sezone!

Rungtynės su FK TransINVEST B jau šį sekmadienį Širvintų stadione! Visas svarbiausias naujienas iš susitikimo rasite mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!