„Viltis“ geras žinias žeria vieną po kitos. Pildydami savo rėmėjų bei partnerių sąrašą dar šiemet tikimės organizuoti „Vilties“ nuolaidų kortelių sistemą. Su tokiomis kortelėmis nuolaidą bus galima gauti visose klubo partnerių bei rėmėjų prekių ar paslaugų pardavimo vietose. Tačiau apie tai kiek vėliau. Dabar gi norime pasidžiaugti, jog komandos vadovybė pratęsė bendradarbiavimą su „Promaksa“. Tai reiškia, jog ir artimiausius du sezonus galėsime mėgautis futbolo epizodais, užfiksuotais iš paukščio skrydžio, bei vaizdais iš GoPro kamerų aikštelės kraštuose.
„Promaksa“ yra jaunatviškas ir ekstremalus kolektyvas, užsiimantis įvairiausios technikos, skirtos tiek filmavimui, tiek fotografavimui, nuoma bei pardavimu. Taip pat „Promaksa“ atlieka garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontuoja veiksmo kameras GoPro ir visų rūšių dronus bei yra vienintelis Oficialus DJI dronų importuotojas Lietuvoje.
Jeigu vis dar maža to – „Promaksa“ gali pasiūlyti ir renginių video/foto reportažus, video montažą, autorinį įgarsinimą, fotografavimą bei filmavimą iš oro ir t. t. Trumpai sakant – „Promaksa“ Jums gali padėti su absoliučiai visa įmanoma media tiek versle, tiek ir pačiame ekstremaliausiame sporte ar buityje.
Daugiau apie „Promaksą“ rasti galite čia.