Visai čia pat artėjant TeamSport žiemos turnyro pusiaukelei, po truputį grupėse ryškėja lyderiai bei autsaideriai. Po truputį galima spręsti, kas divizionuose minimi tarp galimų laureatų, o kam uždarų patalpų 7×7 futbolas nėra priimtinas ir nepateisina prieš turnyrą užsibrėžtų tikslų.
TeamSport turnyre visuose trijuose divizionuose jau sužaista po 6-8 turus. Jau galima įvardinti pirmąsias rezultatyviausias ir itin gera gynyba pasižyminčias ekipas.
Rezultatyviausia turnyro ekipa – “Grigiškės”. Per 8 susitikimus pastarieji sugebėjo net 37 kartus nuginkluoti C diviziono vartininkus. Išties įspūdingas rezultatas. Antrieji – A diviziono lyderiai, “Bekentas” (tiesa, sužaidus tik 6 rungtynes), o trečioji rezultatyviausia turnyro ekipa yra “Reaktyvas”. Atitinkamai abi ekipos pasižymėjo po 28 ir 26 kartus.
“Viltis” tarp 36 ekipų, pelniusi 18 įvarčių, dalinasi 10-14 vietas. Tuo tarpu gynybinių pajėgumų skiltyje esame nepralenkiami. Per 6 susitikimus praleidę vos 4 įvarčius, “Viltis” visame turnyre šiuo metu yra mažiausiai įvarčių praleidžiantis klubas. Taigi, kaip bebūtų keista, esame geriausiai besiginanti ekipa.
Vos 5 įvarčius praleidęs “Bekentas” taip pat demonstruoja, jog jiem įmušti nėra taip paprasta. Trečiąją ir ketvirtą pozicijas ginant savus vartus, dalinasi mūsų būsimi varžovai “Imperialas” bei C diviziono lyderiai “Grigiškės”. Jiems per jau įvykusias rungtynes, kamuolį iš vartų teko traukti po 8 kartus.
Jau galime daryti mini išvadas, jog su turnyrui pasirinkta taktika – neprašovėme. Taigi artėjant svarbiausioms kovoms su diviziono lyderiai privalome išlaikyti sustiprintą gynybinę sieną bei pasibaigus žiemos čempionatui taip pat sėkmingai “skaičiuoti viščiukus”.