Šį sezoną norime padėti jums būti komandos dalimi, todėl pristatome naują rubriką: žaidėjas kitu kampu. Šioje rubrikoje užduosime ekipos nariams kiek netradicinius klausimus ir taip padėsime jums kurti artimesnį ryšį su Vilties komanda.

Pirmasis mūsų pakalbintas futbolininkas – komandos kapitonas Vaidotas Pajarskas. Saugas per daugiau nei dešimtmetį su Viltimi pasiekė ne vieną svarbią pergalę ir įmušė nemažai įsimintinų įvarčių. Kviečiame susipažinti su žaidėju.

Vaidotai, koks žmogus tave įkvepia labiausiai? Kodėl?

Nemanau, kad galėčiau įvardinti vieną konkretų asmenį, kuris mane labiausiai įkvepia. Tai turbūt labiau būtų žmonių tipas – tokie, kurie mažai skundžiasi ar piktinasi ir daugiau veikia ar daro tai, kas priklauso nuo jų pačių.

Ką kvailiausio esi padaręs?

Esu pakankamai blaiviai ir racionaliai mąstantis žmogus, tad rizika ir gaunama nauda yra tai, ką visuomet stengiuosi įvertinti. Kvaili dalykai paprastai bent vieno iš šių dalykų neturi, tad sąmoningai jų ir nedarau.

Kokia yra geriausia tavo girdėta citata?

Viena mėgstamiausių ir susijusių su futbolu yra Johan Cruyff citata „žaisti futbolą yra labai paprasta, bet žaisti paprastą futbolą yra pats sudėtingiausias dalykas iš visų”.

Su kokiu futbolininku lygintumėte savo žaidimo stilių?

Manau, jog mano žaidimo stilius kažkiek panašus į Sergio Busquets ir Andres Iniesta – kamuolio išsaugojimas, trumpi perdavimai ir paprastas, bet efektyvus laisvų erdvių išnaudojimas.

Ko tikitės iš šio sezono?

Sezono lūkesčiai ganėtinai neapibrėžti – turime visai nemažai potencialo turbūt būti pirmame trečdalyje tiek pagal savo sudėtį, tiek ir pagal įdedamas pastangas treniruotėse, tačiau kaip visada viskas labai smarkiai priklauso nuo komandos sudėties. Jeigu sunkiai rinksimės į išvykas, pagrindiniai žaidėjas prisirinks traumų ar vyresniems komandos nariams tiesiog nebeužteks parako, tuomet visai realu, kad sezoną baigsime panašiai kaip ir pernai – lentelės viduryje. Be to, tikimės, kad prie esamo komandos branduolio pavyks prilipdyti ir daugiau naujų komandos narių, kurie po truputį galėtų perimti vis daugiau atsakomybių iš komandos veteranų.

Kitas rungtynes žaisite su FK „Tauras” ekipa, kokios jūsų mintys apie šį susitikimą?

Kitas rungtynes žaisime Tauragėje su vietos FK Tauras – LFF taurę pradėsime identišku scenarijumi kaip ir praėjusiais metais. Tąkart varžovams nusileidome tik po 11 metrų baudinių serijos, tad tikėčiausi pakankamai įtempto ir apylygio mačo ir šįkart. Ilgos tarpusavio istorijos neturime, tačiau tai pasirodė tikrai drausminga ir garbinga komanda, gerai žinanti savo rungtynių planą ir turinti pakankamai gabių žaidėjų tam planui įgyvendinti.

Rungtynės prieš FK Tauras jau balandžio 25 d. 20:30 val. Kviečiame sekti įvykius gyvai mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!