Pristatome jau ketvirtąjį komandos naujoką – Juozą Miravinską. Atakuojančiojo plano žaidėjas prie pagrindinės komandos prisijungs balandžio mėnesio pabaigoje. Nekantriai laukiame Juozo indėlio siekiant aukštų tikslų LFF II lygoje.

Juozai, gali trumpai papasakoti kaip prasidėjo tavo futbolo karjera? Kokiose ekipose esi rungtyniavęs?

Būnant man šešerių metų tėtis pirmąjį kartą nuvedė mane į pirmasias futbolo treniruotes Klaipėdoje. Taip pat nuo mažens daugybę laiko žaidžiau kieme su draugais ir tėčiu. Brandesniame amžiuje žaidžiau už uostamieščio jaunių futbolo ekipas, kuriose varžydavomės su vienmečiais. 


Kuris tavo karjeros etapas tau buvo įsimintiniausias? Kodėl būtent jis? 

Labiausiai įsimenu tolimas keliones autobusu į tokias šalis kaip Vokietija, Olandija ir Danija, kuriose dalyvaudavome vykstančiuose futbolo turnyruose kur aš žaidžiau už Klaipėdos jaunių komandas. Tuo metu ne tik daug žaisdavome, tačiau ir keliaudavome bei leisdavome laiką su komandos draugais. Tokios kelionės ankstyvame gyvenimo etape buvo labai turiningos. 

Praėjusį sezoną rungtyniavai Vilties B komandoje? Kokie prisiminimai iš to laikotarpio?

Asmeniškai jaučiausi nuo pirmų rungtynių labai gerai šioje komandoje. Gavau daug laiko žaisti ir apsipratau puolėjo pozicijoje nors lauko futbole to daryti anksčiau neteko. Taip pat buvau nustebęs, kad SFL lygoje žaidžianti komanda turi tokias geras treniruotes ir motyvuotą trenerį. 


Į Lietuvą grįši tik balandžio pabaigoje ir praleisi pirmus du II lygos turus. Kaip manai ar pavyks prisivyti visą pasirengimo laikotarpį dalyvavusius komandos draugus?

Na, teks nemažai paplušėti treniruotėse, bet aš to labai laukiu, pasiilgau komandinių treniruočių bei varžybų.


Koks futbolo stilius, taktinė schema tau yra priimtiniausia? Kokioje pozicijoje pats aikštelėje jautiesi geriausiai?

Man patinka, kai žaidžiama daug laiko su kamuoliu, daug trumpų perdavimų ir atakos gimsta visai netikėtai. Vienos pozicijos neišskirčiau, gerai jaučiuosi žaisdamas tiek abiejuose kraštuose puolant, tiek vidurio saugo pozicijoje. 


Kokio vaidmens pagrindinėje komandoje tikiesi? Galbūt  jau turi komandos draugų, su kuriais tikėtina sutarsi geriausiai?

Norėčiau kurti ir organizuoti atakas puolime užbaigiant jas pavojingu perdavimu ar įvarčiu. Kalbant apie ryšį su komandos draugais, tai naujoje komandoje jaučiu gerą atmosferą, tikiuosi pavyks su visais gerai sutarti. 

Ir pabaigai – ko palinkėtum Vilties kolektyvui ir klubo gerbėjams 2022 m. sezone?

Ir sunkiausiom akimirkom niekada nenuleisti rankų