Kitame ture vykstame į Gargždus, kur susitiksime su dar viena dėl titulo kovojančia ekipa „Banga” B. Trumpai pristatome būsimuosius oponentus.

Gagrždų „Banga” yra istorinis klubas, įkurtas dar 1966 metais. Per daugiau nei pusę amžiaus istorijos komandoje išugdytas ne vienas garsus futbolininkas, pasiekta ne viena svarbi pergalė. 1999 metų sezone „Banga” aukščiausiame divizione pasiekė sau rekordinę 7 vietą. Šiuo metu klubas jau ketvirtajį sezoną paeiliui rungtyniaujame aukščiausiame šalies divizione.

Jų antroji komanda – „Banga” B – taip pat jau turi ir savo istorijos. Nuo 2009 metų dublerių pirminybėse besivaržanti ekipa 2017 metais pradėjo savo kelią futbolo piramidėje nuo III lygos, o 2018 metais pradėjo varžytis II lygos vakarų divizione. 2021 metais pakilo į pirmą lygą, ten iškovojo rekordinę šeštąją vietą, vis dėlto kitą sezoną gargždiškiai liko paskutiniai ir šį sezoną grįžo į II lygos pirmenybes.

Šiuo metu Klaipėdos rajono ekipa II lygos pirmenybėse užima trečią vietą per 23 rungtynes surinkusi 50 taškų ir tik trimis taškais atsilieka nuo lygos lyderių. Viltis su „Banga” B oficialiai prieš sezoną nebuvo sužaidę nė vieno susitikimo, o pirmajame rate namuose įmušę ankstyvą įvartį persvaros neišlaikėme ir nusileidome rezultatu 1:3. Per pastarąsias penkerias rungtynes gargždiškiai iškovojo tris pergales, tačiau kiek netikėtai prarado taškus prieš antroje lentelės pusėje esančias komandas: FK Saned nusileista rezultatu 0:1, o su FKS Ukmergė sužaista lygiosiomis 1:1. Akivaizdu, kad ir Viltis tikrai turi galimybių atimti taškų iš vienų lygos lyderių!

Banga B – Viltis jau šį šeštadienį 15 val. Visus kviečiame sekti rungtynių eigą mūsų Facebook ir Instagram paskyrose!