Pristatome rubriką „Žaidėjas kitu kampu”. Šioje rubrikoje padedame jums kiek netradiciškai susipažinti su šių metų ekipos sudėtimi bei būti arčiau komandos. Šią savaitę kalbiname komandos vartininką – Nojų Šulnį.

Nojus jau antrą sezoną rungtyniauja Vilties pagrindinėje komandoje ir per šiuos sezonus tapo kertine komandos dalimi, padėjusia pasiekti ne vieną svarbią pergalę. Kviečiame susipažinti su ekipos vartų sargu.

Ką norėtum išmokti? Kur norėtum praplėsti savo žinias? 

Norėčiau galėti vienodai gerai žaisti ilgus perdavimus abejomis kojomis, kaip tai daro aukščiausio lygio vartininkai. Manau, kad tai suteiktų didelį pranašumą tiek man, tiek komandai. Jeigu ne iš futbolo dalykų, tai būtų smagu praplėsti savo analitines žinias, arba pilnai išmokti ispanų kalbą.  

Koks jūsų mėgstamiausias filmas ir kodėl?

Filmų ir serialų žiūriu gan daug ir išsirinkti vieną mėgstamiausią labai sunku, bet pabandysiu. Turbūt tai bus Moneyball, kadangi mėgstu sportą bei skaičius ir statistiką, o šis filmas yra puikus šių dalykų derinys.  

Kokį žodį ar frazę sakai dažniausiai? 

Net nežinau, čia turbūt geriau atsakytų komandos draugai ar kiti man artimi žmonės, nes jiems tenka mane girdėti. Futbolo aikštėje tenka dažnai kartoti įprastas vartininko komandas tokias kaip “išeinam”, “pereinam”, “vienas” ir panašiai. Gyvenime dažnai sakau “gal”, nes nemėgstu sakyti “gal” taip “ne” kol nesu dėl kažko įsitikinęs visu 100 %.  

Kokį užsienio ir Lietuvos klubą palaikote? 

Visą savo gyvenimą palaikau Liverpool FC, taip jau išėjo, kad pirmos matytos futbolo rungtynės buvo 2005 m. UEFA Čempionų lygos finalas tarp AC Milan ir Liverpool, tas garsusis jų comeback‘as paliko nežmonišką įspūdį. Lietuvoje šiuo metu palaikau FK Viltį.  

Kodėl pasirinkote būtent vartininko poziciją? Ar išsibandėte kitose? 

Vartininko poziciją pasirinkau, nes man ji visad atrodė kiečiausia pozicija aikštėje. Čia daug įtampos ir klaidos kaina itin didelė, visa komanda pasitiki tavimi vienu atremti varžovų smūgius, o tam tu turi būti visuomet pilnai pasiruošęs psichologiškai ir išlaikyti discipliną. Esu žaidęs gynėjo pozicijoje, tačiau tai buvo labai seniai, pačioje mano futbolo kelionės pradžioje. Nepatiko. Visuomet mačiau save vartuose ir dėl šio sprendimo nė kiek nesigailiu.

Kitos jūsų rungtynės vyks su Hegelmann B ekipa, kokios jūsų mintys prieš šį susitikimą?

Rungtynės su B komandomis visuomet būna savotiškos, labai intensyvios, taip pat iki pat rungtynių dienos nežinai kokią sudėti šios komandos pasirinks ir kiek bus futbolininkų iš pagrindinės komandos. Tikiuosi atkaklios kovos ir mūsų pergalės bei sausų vartų. II lygos startas kol kas mūsų komandai ne pats sėkmingiausias, tačiau tikiu, kad greitu metu pagausime pergalių bangą, o šios rungtynės tebūna tos bangos pradžia.

Rungtynės su Hegelmann B jau šį pirmadienį 11 val. Kviečiame laisvadienį praleisti su futbolu bei palaikyti komandą gyvai!