Pristatome naują rubrikos „Žaidėjas kitu kampu” epizodą! Šįkart pakalbinome jaunąjį komandos saugą Ronaldą Dikinį!

Ronaldas prie komandos prisijungė tik šią vasarą, tačiau vos atvykęs įnešė savo indėlį į komandos pergales. Per šešias rungtynes saugas jau gali pasigirti net 5 įvarčiais! Kviečiame susipažinti su jaunuoju futbolininku.

Ką norėtum išmokti? Kur norėtum praplėsti savo žinias? 

Išmokti norėčiau daug ką, turbūt būtų lengviau išvardinti ko nenorėčiau išmokt, o žinias praplėst turbūt norėčiau srityse, kurias mokausi dabar t.y. grafinis dizainas, architektūra, o šiuo metu man taip pat labai įdomu yra viskas susiję su kinu.

Kokią supergalią norėtum turėti? 

Tikrai teleportaciją. Vien tik pagalvojus, kad galėčiau per akimirką nusikelti į bet kokią vietą pasaulyje, jau tai man tai padaro geriausiu pasirinkimu, o dar pagalvojus apie tiesiog kasdienybėje sutaupytą laiką… Pvz. nereikėtų važiuoti per kamščius į mokyklą ar treniruotes, o ir išvykos varžybos į tolimiausias Lietuvos vietas neatrodytų tokios baisios.

Jei loterijoje laimėtum milijoną, kaip jį išleistum? 

Pirmiausia, turbūt nusipirkčiau naują telefoną, nes mano vos veikia, o likusius pinigus atidėčiau studijoms arba atiduočiau tėvams, jie gal geriau žinotų ką su jais daryti.

Kas Vilties komandoje tau labiausiai patinka? 

Vilties komandoje man labiausiai patinka tai, kad čia jautiesi lyg žaistum už profesionalų futbolo klubą, tokį jausmą man suteikia žaidimas LFF stadione, švarių aprangų atvežimas į rungtynes, aktyvūs Facebooko ir Instagramo puslapiai, rėmėjų teikiami gėrimai ir kiti panašūs dalykai.

Kokį futbolo klubą palaikai? 

Nuo pat vaikystės palaikau FC Barcelona. Pačioje pradžioje tai buvo daugiausia tėčio įtaka, tačiau kai jau galėjau pats suprasdamas pasirinkti mėgstamiausią klubą, Barcelonos žaidimo stilius man labiausiai patiko, o galutinai pasirinkimą nulėmė 2014/2015 metų sezonas, kai Barcelona su MSN laimėjo Čempionų lygą.

Kitos jūsų rungtynės vyks su FK Džiugas B ekipa, kokios mintys prieš šį susitikimą? 

“Pasiekus dugną, belieka tik kilti aukštyn” – turbūt taip apibūdinčiau mūsų komandos situaciją, tačiau tikiu, kad mes nesame prasčiausia komanda ir mums sekmadienį tiesiog reikės tą parodyti ir iškovoti 3 taškus.

Rungtynės prieš FK Džiugas B jau rugsėjo 10 d. 18 val. Atvykite į LFF stadioną ir palaikykite po kurio laiko namo grįžtančius žaidėjus!