Jau kitą savaitę žaidžiame LFF taurės antrojo etapo rungtynes, kuriose susitinkame su Pirmoje lygoje rungtyniaujančia Kėdainių Nevėžio ekipa. Pristatome jums buvusius klubo susitikimus taurėje su pirmos lygos ekipomis!

Pirmasis susitikimas su Pirmos lygos komanda įvyko praėjus net 10 metų po klubo įkūrimo – 2018 metais LFF taurės šešioliktfinalyje, kai namuose priėmėme Utenos Utenį. Nors ir nebuvome favoritai, po ankstyvo Pauliaus Pajarsko baudos smūgiu įmušto įvarčio atsilaikėme ir laimėjome rezultatu 1:0. Tą sezoną nuėjome iki komandai rekordinio taurės ketvirtfinalio, kur nusileidome titulą gynusiems Kauno Stumbro futbolininkams.

Kito susitikimo su pirmos lygos ekipa ilgai laukti neteko – jau kitų metų taurės šešioliktfinalyje susitikome su Vilniaus Vyčio futbolininkais. Nors po pirmojo kėlinio atsilikome 0:3, antrajame sugebėjome grįžti į rungtynes, tačiau pergalės iškovoti nepavyko – pralaimėta rezultatu 2:3.

Kitąmet taurėje aštuntfinalyje vėl gavome progą išbandyti jėgas prieš tą pačią Pirmoje lygoje rungtyniavusią Vilniaus Vyčio ekipą. Vis dėlto, tą kartą stipriau pasipriešinti nepavyko – namuose nusileista 0:4. Iki šių metų tai buvo mūsu paskutinis susitikimas su komanda, rungtyniaujančia Pirmoje lygoje.

Rungtynės su Kėdainių Nevėžiu jau šį trečiadienį 18 val. LFF stadione! Nepraleiskite šių istorinių rungtynių – atvykite ir palaikykite mūsų komandą gyvai stadione!